Michale Schneider - Steinberg Armaturen Slovensko 

Dizajn - Michael Schneider

Steinberg – výrobca moderných a luxusných dizajnových produktov – sa zameriava na budúce trendy v architektúre a designu, aby ste mohli uskutočniť svoje vízie pri plánovaní kúpelien.

designer

Najnovšia séria armatúr "Structure" interpretuje renomovaný tým dizajnérov okolo Michaela Schneidera z Berlína architektonické vízie, ktoré rozbíjajú priestor a vytvárajú ľahké, stavebnicové konštrukcie. Série armatúr "Structure" tematizujú rozpúšťanie hmoty do zrkadlových štruktúr v priestore. Prierezy a kvalitne pochromované povrchy vytvárajú kúzelné odrazy a otvárajú nové perspektívy pri vytváraní kúpeľní. Skulpturálne armatúry prinášajú novú ľahkosť a priehľadnosť do kúpeľní a nadchnú svojou perfektnou funkciou. Táto séria armatúr v sebe spojuje rafinované techniky odlievania, mosadzné materiály s dlhou životnosťou a technicky vyzreté komponenty. Séria je deklaráciou a súčasne kvalitným produktom: Designed and made in Germany.


ocenenie iF product design award:
Cena iF product design award patrí k celosvetovo najrenomovanejším a najstarším súťažiam v designu.
ocenenie Cena Good Design Award:
Založená v r. 1950 známymi designéry Charlesem a Rayem Eames ku každoročnému udeľovaniu vizionárskym a inovatívnym produktovým konceptom. Poriadateľom je Chicago Athenaeum: Museum of Architecture and Design.
ocenenie Cena dizajnu Spolkové republiky Nemecko:
Cena designu Spolkové republiky Nemecko je najvyššie oficiálne nemecké vyznamenanie v oblasti dizajnu. Označuje sa ako "cena cien", pretože žiadna iná súťaž dizajnu nekladie tak vysoké nároky na svojich účastníkov.


www.steinberg-armaturen.de Copyright 2011 Steinberg GmbH

Created by LMDizajn